יום רביעי, 25 באוקטובר 2017

ספר חדש: "מסביב לשולחן" מאת עו"ד בני דון-יחייא הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר על פרשות השבוע מאת: שרית יוכפז"מסביב לשולחן" מאת עו"ד בני דון-יחייא


שולחן השבת הוא נקודת מפגש משפחתית, המאפשרת להעלות רעיון או לספר סיפור מתובל בהומור מעודן.

"מסביב לשולחן – הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר על פרשות השבוע" מאת עו"ד בני דון-יחייא, בהוצאת "אלומות" מבית "דני ספרים", הוא מפעל ראשון בהיקפו, ובו ימצאו הקוראים שפע של חומרים על פרשות השבוע.

בספר מבחר של כאלף דברי תורה והגות, רעיונות קולעים ומאות סיפורי חסידים, שנאספו במשך שנים ונבחרו בקפידה מתוך מגוון רחב של ספרות והגות יהודיות על פרשות השבוע.

הספר מיועד לכל המגזרים ומתאים לכל מי שרוצה להרחיב דעת, שומרי מצוות ושאינם כאלה.

באמצעות הקריאה בספר מתאפשרים לכל בני המשפחה להעלות סביב שולחן השבת רעיונות מתוך הפרשה. הוא גם שימושי למי שמבקש לשבץ מאוצר החוכמה היהודית לדורותיה בהרצאות, בכתיבה ובאירועים שונים.

"מסביב לשולחן" מגיש להורים ולילדים, למרצים ולכל המתעניין את הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר. פניני הספר, המאפיינות את הגותם של חכמי ישראל, מוגשות לקוראים כשהן מעוררות את תאבון הדעת, מאתגרות את המחשבה ומעלות חיוך.

בני דון-יחייא, מומחה לדיני משפחה וירושה, מבכירי עורכי הדין בישראל. זהו ספרו התשיעי.


"מסביב לשולחן - הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר על פרשות השבוע" מאת בני דון-יחייא, בהוצאת "אלומות" מבית "דני ספרים". 411 עמודים. מחיר לצרכן 98 ₪, כריכה קשה. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il .

מומלץ בחום

אין תגובות:

פרסום תגובה

בנק הפועלים ואל על מזמינים את הציבור הישראלי לתרום במבצע "כסף קטן גדול", אחרי חודשים ארוכים בהם השמים היו סגורים לעמותות לאלו"ט עלה ועדי-מאת שרית יוכפז

  יש דברים שאסור שיעצרו גם כשהשמיים סגורים:מאת שרית יוכפז   בנק הפועלים ואל על מזמינים את הציבור הישראלי לתרום במבצע  "כסף קטן גדול&quo...