יום שלישי, 20 במרץ 2018

המותג הבינלאומי פלאדג' (Pladge) מבית אס. סי ג'ונסון, סדרת מוצרים לחידוש, שימור, הענקת ברק. מאת: שרית יוכפזלניקיון ושדרוג הבית והגינה:

 סדרת מוצרים לחידוש רהיטי עץ לבית ולגן
של המותג המוביל בעולם פּלֶאדג' (Pladge)


מחדש, משמר ומעניק חיות וברק
למשטחי עץ בבית ובחוץ

לקראת הקיץ, עונה בה משדרגים ומרעננים את הריהוט בבית ובגינה, מציע המותג הבינלאומי פלאדג' (Pladge)  מבית אס. סי ג'ונסון,  סדרת מוצרים לחידוש, שימור, הענקת ברק  וניקיון של רהיטי עץ לבית ולגינה.

מדובר בסדרה הכוללת  2 מוצרים לפתרון יעיל, קל, חסכוני  ונוח לחידוש הרהיטים. הסדרה כוללת: 

פלדג' שמןמוצר מקצועי המיועד במיוחד לרהיטים מעץ טבעי/מלא. מנקה, מזין ומחדש את הריהוט.  מכיל שמן תפוז טבעי המעניק לעץ ברק לאורך זמן ומשאיר ניחוח תפוזים רענן. הנוסחה הייחודית של פלאדג' מקלה על הסרת האבק ומונעת את היווצרותו מחדש.
לאחר השימוש, משטח העץ נראה רענן ומחודש ומקבל מחדש את הגוון הטבעי שלו.

פלדג' שמן התפוז מגן גם מפני טביעות אצבעות, כתמים ונזקי היום יום. מתאים לניקוי משטחי עץ טבעיים בלבד. (לניקוי רהיטים עתיקים יש להתייעץ  לפני השימוש עם מומחה בתחום).

הוראות שימוש: יש לסובב את הפקק למצב ON
יש להחזיק את המיכל במאונך במרחק של 20 ס"מ ולרסס ישירות על משטח העץ ולנגב במטלית יבשה או ספוג יבש עם כיוון סיבי העץ. להשגת ברק נקי ועמוק יותר יש לחזור שוב ולנגב את שאריות החומר לאחר 30 שניות. מומלץ לפני השימוש לנסות את המוצר במקום נסתר.

מחיר מומלץ לצרכן :  30.90  

פלאדג' ארוסול – תרסיס לשימוש ביתי על רהיטי עץ. מנקה אבק, מגן על העץ, מסיר עד 90% מהאלרגנים באבק, מעניק לרהיט ברק טבעי, מנקה טביעות אצבעות, לכלוך וכתמים. מגיע ב – 2 ניחוחות: לוונדר וטבעי.

מחיר מומלץ  לצרכן:   12.90 ₪גדי קלוד, מומחה בתחום העץ אומר: "ריהוט מעץ טבעי בבית ובמיוחד בגינה, דורש תחזוקה שהכרחית לשימור איכויות העץ והמראה הטבעי והחיוני שלו. כך תוכלו ליהנות מרהיטי העץ שלכם לאורך זמן. בריהוט מעץ טבעי, מומלץ לבצע ניקוי, שיוף קל ומריחה בשמן איכותי כדוגמת שמן תפוז של Pledge , 3 פעמים בשנה".

הטיפים של גדי קלוד לשימור רהיטי עץ טבעי:

1.     לחידוש עץ טבעי, שייפו את משטח העץ שיוף עדין בנייר זכוכית 180 באופן ידני ומרחו בשמן עם ספוג
2.      התאימו את המיקום של ריהוט הגן לתנאי מזג האוויר: בתקופת החורף, מומלץ לכסות מפני הגשם ובתקופת הקיץ העדיפו מיקום מוצל.את מגוון מוצרי "פלאדג'" ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות
מומלץ. ניסיתי אהבתי את המוצרים.
צילום: אפרת אשל.

מאת: שרית יוכפז כתבת ועורכת  ראשית

אין תגובות:

פרסום תגובה

לקראת חגיגות ל"ג בעומר: המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות קוראים לצמצם את הפגיעה בבריאות/ מאת : שרית יוכפז

  לקראת חגיגות ל"ג בעומר: המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות קוראים לצמצם את הפגיעה בבריאות, בסביבה ובבטיחות; הימנעו מקיום מדורות והעדיפו...