יום שלישי, 15 ביוני 2021

במעמד מנכ"לית פייסבוק ישראל הושק היום פיצ'ר שינגיש את נקודות התרמת הדם של מד"א לתורמים באמצעות הפייסבוק מאת: שרית יוככפז

 


יום תורם הדם הבינלאומי: מאת: שרית יוכפז

במעמד מנכ"לית פייסבוק ישראל הושק היום פיצ'ר שינגיש את נקודות התרמת הדם של מד"א לתורמים באמצעות הפייסבוק 

 

מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר-תאני, ביקרה היום (ב') במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקרית אונו והשיקה יחד עם מנכ"ל מד"א אלי בין פ'יצר טכנולוגי חדש שישולב בפייסבוק, יסייע בהעלאת המודעות לחשיבות תרומות הדם בישראל וינגיש למשתמשי הרשת החברתית את מיקומי התרמות הדם של שירותי הדם של מד"א ברחבי הארץ.

 

בעזרת הפיצ'ר החדש, משתמשי הרשת החברתית פייסבוק יוכלו להירשם לקבלת התראות בזמן אמת על מוקדי התרמות דם בסביבתם, להגדיר תזכורות שגרתיות למתן תרומות דם ולהזמין בני משפחה וחברים לתרום דם בעצמם. למעלה מ-100 מיליון אנשים ברחבי העולם נרשמו לקבלת התראות על התרמות דם בסביבתם ונעזרים בפיצ'ר כדי לתרום דם באופן שוטף. במגן דוד אדום מציינים שעל מנת לספק את צורכי מערכת הבריאות במטרה לטפל במי שזקוקים לעירוי דם להצלת חייהם, שירותי הדם של מד"א נדרשים להתרים 1,000 מנות דם בכל יום.

 

במסגרת הביקור סקר מנכ"ל מד"א אלי בין בפני סופר-תאני את שלל האמצעים הטכנולוגיים המשולבים במערכות המתקדמות של מד"א והציג בפניה את טכנולוגיות של פייסבוק המשולבות במערכות השליטה של מד"א - כמו צ'ט ישיר לוואטסאפ עם חובש או פראמדיק במוקד, שליחה ישירה של מיקום, תמונות ועוד.

 

עדי סופר-תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל: "האירועים האחרונים בישראל הראו פעם נוספת את הסולידריות הישראלית במיטבה. כשמד"א קראו לציבור לבוא ולתרום דם לאחר האסון במירון היינו עדים להתגייסות מהירה ומרגשת שהוכיחה את כוחה של קהילה. יחד עם זאת, הצורך בתרומות דם נמשך כל העת ובנק הדם זקוק לאספקה יומיומית של מנות דם כדי להציל חיים. באמצעות הכלי החדש, אנחנו בפייסבוק שואפים להפוך את תרומת הדם למשימה פשוטה ונגישה, וכך להעלות את המודעות לחשיבות של תרומות אלו. יחד נציל חיים של ישראלים נוספים."

 

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "אנחנו נרגשים מהיוזמה המבורכת של פייסבוק להשיק ביום תורם הדם הבינלאומי פיצ'ר שפותח במיוחד לעידוד תרומות דם ובזכותו נוכל להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל משמעותית את מספר תורמי הדם המתנדבים בישראל. זו משימה לאומית חשובה שתעלה את המודעות לתרומות דם ותנגיש את מיקום מוקדי התרמת הדם של מד"א ברחבי הארץ. מדובר באלגוריתם אשר ביכולתו, פשוטו כמשמעו, להציל חיי אדם. אנו מודים ומברכים על היוזמה, ההשקעה והתוצאה יוצאת הדופן."
מאת: שרית יוכפז

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סכנות ברשת: 5 טיפים להורים מודאגים. מאת: שרית יוכפז

  סכנות ברשת: 5 טיפים להורים מודאגים   החופש הגדול כבר כאן ולילדים שלנו שנמצאים ברשתות החברתיות ובאינטרנט כבר מגיל צעיר מאוד יש הרבה ...