יום שלישי, 13 בספטמבר 2022

רגע לפני חגי תשרי- אחת התקופות הלחוצות כלכלית של השנה בעמותת 'חסדי לב' בהובלת הרב זלמי ביסטריצקי, מאיצים את פעילות פרויקט 'משפחה פלוס. מאת שרית יוכפז

 


 העמותה שנותנת כלים לחיים להתנהלות כלכלית במקום סלי מזון 

מאת: שרית יוכפז

 

רגע לפני חגי תשרי- אחת התקופות הלחוצות כלכלית של השנה בעמותת 'חסדי לב' בהובלת הרב זלמי ביסטריצקי, מאיצים את פעילות פרויקט 'משפחה פלוס' שכבר הובילה לשינוי ניכר בחייהם של אלפי משפחות מכל רחבי הארץ. כעת, באמצעות אפליקציה חדשנית ותכנים מותאמים אישית הם מעניקים מענה נרחב בפריסה ארצית. וגם: זינוק בביקור נוכח יוקר המחייה- "גם משפחות שמכניסות 20-25 אלף ₪ בחודש מוצאות עצמם רודפות אחרי הלוואות"

 

בכל יום אנחנו נחשפים להתייקרות, עליית מחירים וגזרות כלכליות,  מה שגורם לכך שעוד ועוד משפחות מתקשות לסגור את החודש גם משפחות שבעבר היו נחשבות ליציבות כלכלית, פונות לסיוע העמותה בהדרכה מקצועית בהתנהלות פיננסית. רק בחצי השני של חודש יולי נרשמו בעמותה למעלה מ 250 פניות!.

 

מנכ"ל חסדי לב זלמי ביסטריצקי ציין: "במהלך החודשים האחרונים אנחנו חווים עליה משמעותית, רק בחודש האחרון הייתה עליה של 60% במספר הפניות, משפחות רבות עם הכנסה ממוצעת בחודש גם כן פונות ומספרות כי השילוב של יוקר המחייה עם חודשי הקיץ הוביל למצב של הלוואה על הלוואה וקושי לסיים את החודש". אגב, בחסדי לב נערכו לסיטואציה של ריבוי פניות ופיתחו אפליקציה חדשנית המאפשרת מתן מענה גם לאלפי משפחות במקביל אך בהתאמה אישית לכל משפחה. לדבריו של ביסטריצקי הפתרון של העמותה הינה שונה באופן משמעותי מכל מה שאתם מכירים: "יש גופים שנותנים סלי מזון וזה חשוב אבל הפתרון שלנו משנה מציאות, משנה את החיים של המשפחה- הכלים שהם מקבלים בפעילות הולכים איתם לכל החיים, פתאום הם לומדים לחיות טוב ונכון עם ההכנסה הקיימת בלי מרדף אחרי הלוואות וחובות".

תכנית הליווי הינה תכנית דיגיטלית מרחוק המאפשרת לכל משפחה לעבור תהליך מהבית בזמנים שנוחים עבורם והיא משלבת תהליך היברידי כך שלאחר שיחת ייעוץ אישית עם מנחה אישי, מותאמים למשפחה תכנים בהתאם לצרכים ולבעיות איתם מתמודדת המשפחה. לאורך כל תקופת ההדרכה המנחה נמצא בקשר עם המשפחה, מכווין, מדריך ומלווה, מעלה תכנים לאפליקציה ומאפשר לה להתנהל נכון יותר. בתום כארבעה חודשים המשפחה יוצאת לדרך חדשה עם כלים משמעותיים כשלמעלה מ 80% מהמשפחות מגיעים להסדר חובות, 97% מקיימים שיח זוגי שקוף ואמיתי על כסף, 50% מהמובטלים נכנסים למעגל העבודה, 58% מדווחים על שיפור בתקשורת זוגית וקבלת החלטות כלכליות ו85% שומרים על יציבות תעסוקתית.


תמונה באדיבות חסדי חסדי לב
מאת שרית יוכפזאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ערכת מוצרים לעזרה ראשונה לטיפול במבוגרים וילדים שחובה בכל בית.בחברת נווה פארמה. מאת: שרית יוכפז

   ערכת עזרה ראשונה -צילום שרית יוכפז בחברת נווה פארמה מייצרים מוצרים שנועדו לפתור בעיות נפוצות ולשיפור איכות החיים ושמירה על בריאותך. מ...