יום חמישי, 7 בספטמבר 2023

הקולגן של נייצ׳רס פרו - פריצת דרך בתחום תוספי המזון. מאת: שרית יוכפז

 
 

כיום, עולם תוספי התזונה נחשב לפופולארי במיוחד בזכות טרנד הוולנס שמקיף אותנו מכל עבר.

אחד הלהיטים הגדולים בתחום, הוא תוסף קולגן לבליעה שזכה לאהדה רבה בארץ ובעולם.


תוספי קולגן מסייעים בעיכוב ומניעה של תופעות כמו קמטים, החלשת העצמות, הציפורניים והשיער, שחיקת סחוס, ועוד. מוצרי הקולגן מתאימים גם לאנשים שעוסקים בספורט בעצימות גבוהה וזקוקים להשלמת קולגן לצורכי תזונה.

חברת נייצ׳רס פרו, מספקת תוספי תזונה מבוססי מחקר ומדע, ומוצריה מכילים רכיבים שנחקרו ומיוצרים באיכות הגבוהה ביותר לצורך שיפור הבריאות ואיכות החיים של לקוחותיה.


תוספי התזונה של נייצ'רספרו מיוצרים תוך התבססות על מחקרים קליניים, בקרת איכות ותקני
GMP

 


                                                            עם נטורופט

אז מה מייחד את הקולגן של נייצ'רס פרו?

 

1.     מקור הקולגן. 

כיום, ניתן להפיק קולגן מבקר, עופות ודגים. מחקרים מדעיים מצאו שקולגן שמקורו בדגים, כמו תוסף הקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין, הוא יעיל ועוצמתי יותר מקולגן שמופק מכל מקור אחר, משום שלקולגן ממקור דגים יש זמינות ביולוגית מעולה, הודות ליכולת הספיגה שלו, שהתגלתה כיעילה ועוצמתית יותר מספיגה של קולגן שמקורו בבקר, בגלל גודל החלקיקים שלו וזהותם לחלקיקי הקולגן הטבעיים הקיימים אצלנו בגוף.

 

2.      מינון הקולגן במנה

מחקרים שנעשו בנושא, הראו כי בני האדם יכולים לצרוך בין 2.5 ל־15 גרם קולגן ביום בבטחה וללא תופעות לוואי.  בקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין ניתן למצוא את ריכוז הפפטידים בגדול ביותר מבין מוצרי הקולגן הנמכרים בישראל –10 גרם למנה יומית  מה שגורם לו להיות יעיל, עוצמתי וחסכוני יותר.

 

3.     איכות הפורמולה

איכות הקולגן משתנה בהתאם למקור הייצור, לתהליכי הייצור והעיבוד ולהרכב חומצות האמינו שבו.

קולגן באיכות טובה יכיל מרכיבים איכותיים ונקיים ויופק בטכנולוגיות הידרוליזה מתקדמות שמבטיחות שמירה על מבנה החלבון ועל תכונותיו הביולוגיות. קולגן באיכות טובה מספק את המרכיבים התזונתיים הנדרשים לחידוש ולחיזוק רמות הקולגן בגוף. מנגד, קולגן באיכות גרועה עשוי להכיל מרכיבים זולים או להיות מיוצר מחלבונים חלופיים והוא עלול לא לספק את התוצאה הרצויה בזמן הרצוי.


בנוסף, קולגן באיכות גרועה יכול להיות מעובד, כך שהתכונות הביולוגיות שלו משתנות או מופחתות.

הקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין מכיל כאמור הרכב חומצות אמינו בצורת פפטידים ביחס אופטימלי והוא מגיע לישראל היישר מיפן. קולגן טרומרין עומד בכל האישורים המחמירים ביותר של משרד הבריאות היפני והישראלי.

4.     כשרות

בכל הקשור לכשרות, קולגן טרומרין של נייצ'רס פרו מופק בתנאים מחמירים ביותר מבחינת הכשרות ובהשגחה צמודה. למוצר הדגל קולגן טרומרין יש כשרות פרווה בהשגחת מרכז רבני אירופה, ועד הכשרות EK, ובהשגחת הרבנות המקומית נוף הגליל.

 

לסיכום

, צריכת תוסף קולגן של נייצ'רספרו מטפלת בהיבטים בריאותיים ואסתטיים שונים שקשורים באיכות העור, מחזק ומשפר את תפקוד מפרקי הגוף וגם בעל השפעה משמעותית על צפיפות העצם – דבר שיכול להפחית את הסיכון למצבים כמו אוסטאופורוזיס. קולגן גם ידוע ביכולתו לשקם את בריאות השיער והציפורניים, ובכל מקרה מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני נטילת תוספי תזונה.                                                משמאל : עם מנכ"ל  והבעלים של החברה נייצ׳רס פרו-  רם שביט

                                             ועם רופא כירורגיה פלסטית ד"ר איל  קרמר במסיבת עיתונאים.


כתובת האתר באינסטגרם:      הייתי הבוקר במסיבת עיתונאים   שהתקיימה בתל אביב  . במלון אורכידאה הוזמנתי  ע"י 

גולן נהרדעא קומיוניקיישן


שמענו וראינו  מצגת  עם הסברים :על התועלת בלקיחת תוספי המזון.


של מנכ"ל  ובעלים של החברה נייצ׳רס פרו  רם שביט  ושל ד"ר  איל  קרמר הסברים :על התועלת  בתוספי המזון לבריאות הגוף  וליופי  העור.
.צפורניים ומניעת נשירת שיער. ותועלת למפרקים.

 אנסה את הקולגן טומרין  של נייצ'רס פרו  ואספר לכם בקרוב.


החיים הטובים צרכנות לייף סטייל - שרית יוכפז

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

עופר הקניון הגדול בפ"ת מתחדש: כ-65 מיליון ש״ח יושקעו בשדרוג ושיפוץ הקניון .מאת :שרית יוכפז

  עופר הקניון הגדול בפ"ת מתחדש:   כ-65 מיליון ש״ח יושקעו בשדרוג ושיפוץ הקניון   ·      המשך השבחת התמהיל - פתיחת 7 חנויות חדשות ש...